Zadzwoń

Schody samonośne

Profesjonalnie przygotowany i wykonany projekt w połączeniu z wysoką jakością wykorzystanych materiałów da efekt w postaci modnego i nowoczesnego połączenia kondygnacji. Schody samonośne nasza firma jest w stanie wykonać w kilku odsłonach, z wykorzystaniem wielu rodzajów drewna oraz innych materiałów i elementów konstrukcyjnych

Wyborem, który z pewnością wniesie do pomieszczenia nutę elegancji, są samonośne schody ażurowe - to znaczy nieposiadające podstopnic. Sprawiają, że pomieszczenie wydaje się przestronniejsze i jaśniejsze. Nie zajmują też aż tyle miejsca, co stopnie na wylewce betonowej.

Zapraszamy do galerii naszych realizacji - można tam przyjrzeć się wykonanym przez naszą firmę projektom i poszukać ciekawych pomysłów oraz inspiracji do własnego domu.

Nasza firma działa głównie na obszarze Polski południowej (woj. małopolskie, śląskie) m.in. Andrychów, Wadowice, Kęty, Kalwaria Zebrzydowska, Bielsko-Biała, Kraków, Oświęcim, Żywiec, Cieszyn, Pszczyna, Tychy, Katowice i nie tylko... Czekamy na Ciebie!