Zadzwoń

Schody na beton

Klasyczny styl, wiele możliwości aranżacyjnych oraz wrażenie stabilnych, mocnych stopni – drewniane schody na beton to wariant cieszący się niesłabnącą popularnością wśród naszych klientów. Nasza firma wykona je w sposób tradycyjny z kapinosem lub w wersji dywanowej. Z racji tego, że jest to wariant o dosyć masywnym wyglądzie, najlepiej sprawdza się w przestronnych, jasnych pomieszczeniach i korytarzach.

Schody na wylewce betonowej obudować można ze wszystkich stron lub tylko z góry. Pozwala to na uzyskanie wielu ciekawych aranżacji. Ich klasyczny wygląd może zostać przełamany taśmą LED lub punktowym podświetleniem bocznym.

Posiadamy szeroki wybór różnych rodzajów drewna do obicia stopni. Umożliwiamy również dobór wariantu kolorystycznego farby, którą malowane będą podstopnie i wykończenia boczne. Podobnie sprawa ma się z barierkami i poręczami - te również wykonamy zgodnie z wyobrażeniami naszych Klientów, gwarantując ich satysfakcję. Zachęcamy do przedstawienia nam własnych pomysłów i projektów - zawsze służymy radą i chętnie dzielimy się fachową wiedzą.

Zapraszamy do naszej galerii, gdzie można zapoznać się z wieloma naszymi realizacjami.

Nasza firma działa głównie na obszarze Polski południowej (woj. małopolskie, śląskie) m.in. Andrychów, Wadowice, Kęty, Kalwaria Zebrzydowska, Bielsko-Biała, Kraków, Oświęcim, Żywiec, Cieszyn, Pszczyna, Tychy, Katowice i nie tylko... Czekamy na Ciebie!