Zadzwoń

Schody dywanowe

Główną cechą tych konstrukcji jest brak policzków inaczej zwanych wangami. Dzięki temu uzyskiwany jest charakterystyczny, “zygzakowaty” efekt wizualny. Takie rozwiązanie będzie świetnym wyborem do wielu rodzajów wnętrz. Prostota schodów dywanowych sprawdzi się bowiem nie tylko w estetyce minimalistycznej bądź skandynawskiej, ale również w pomieszczeniach utrzymanych w klasycznym stylu.

Nasza firma wykonuje schody dywanowe na konstrukcji samonośnej. Ze względu na specyficzne wymogi dotyczące montażu, takie konstrukcje najczęściej stawiane są w sąsiedztwie ściany, chociaż nie jest to bezwzględna zasada. Można do nich dobrać różnorodne poręcze i balustrady. Nasi Klienci mogą zdecydować się na tralki poziome lub pionowe, ale ciekawym, modnym wyborem są również opcje ze szkła hartowanego, uzupełnione pochwytem. Najważniejszym elementem ozdobnym jest tu jednak odpowiednio dobrane drewno - wobec prostoty tejże konstrukcji to ono grać będzie w niej główną rolę. Warto zatem postawić na przykład na materiał o ciekawej, kontrastowej kolorystyce.

Nasza firma działa głównie na obszarze Polski południowej (woj. małopolskie, śląskie) m.in. Andrychów, Wadowice, Kęty, Kalwaria Zebrzydowska, Bielsko-Biała, Kraków, Oświęcim, Żywiec, Cieszyn, Pszczyna, Tychy, Katowice i nie tylko... Czekamy na Ciebie!