Zadzwoń

Schody gięte

Niezwykłe walory dekoracyjne, elegancki wygląd i duża funkcjonalność to cechy główne schodów giętych. W tej odmianie jeden lub oba boczne elementy, czyli tzw. policzki, można wyprofilować w pożądany sposób i uzyskać fantazyjne, ciekawe kształty, dopasowane do wymagań danego pomieszczenia. Mogą być zatem świetnym rozwiązaniem w sytuacji, kiedy nie dysponujemy dużą ilością miejsca, ale równie dobrze sprawdzą się w przestronnych pomieszczeniach, gdzie w pełni będziemy mogli docenić ich okazałość i kunszt wykonania.

Drewniane schody gięte pozwalają na dużą personalizację, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie konstrukcji, która będzie idealne wpasowana w każde wnętrze. Możliwe do wykonania są warianty samonośne, jak i na beton. Świetnie sprawdzą się tu konstrukcje policzkowe i sztycowo-policzkowe, które doskonale wyglądać będą z barierkami drewnianymi, jak i tymi ze stali szlachetnej. W przypadku drewna nasza firma dysponuje jesionem, dębem, bukiem i różnymi odmianami gatunków egzotycznych w szerokiej gamie barw.

Nasza firma działa głównie na obszarze Polski południowej (woj. małopolskie, śląskie) m.in. Andrychów, Wadowice, Kęty, Kalwaria Zebrzydowska, Bielsko-Biała, Kraków, Oświęcim, Żywiec, Cieszyn, Pszczyna, Tychy, Katowice i nie tylko... Czekamy na Ciebie!