Zadzwoń

Schody gięte

Klientom, którzy chcieliby wybrać rozwiązanie o nowoczesnym wyglądzie, pragniemy zaproponować drewniane schody na konstrukcji stalowej. Te dwa materiały znakomicie bowiem ze sobą współgrają. Często wykorzystuje się je w bardzo modnych obecnie wnętrzach minimalistycznych i industrialnych, do których potrafią wprowadzić szczególny charakter.

Stalowe profile wycinane są laserowo, a następnie malowane proszkowo. Tworzą one strukturę nośną; stopnie natomiast wykonywane są z drewna. W przypadku naszych realizacji najczęstszym wyborem jest to jesion, dąb oraz buk. Schody na takiej konstrukcji warto uzupełnić balustradami wykonanymi na przykład ze szkła hartowanego, które dodatkowo podkreślą nowoczesny charakter wnętrza.

Nasza firma oferuje duże możliwości personalizacji zamówienia - od koloru profilów, przez formę stopni, aż po dobór balustrady. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a przed przystąpieniem do prac dokładnie mierzymy przestrzeń i wysłuchujemy oczekiwań naszych Klientów.

Nasza firma działa głównie na obszarze Polski południowej (woj. małopolskie, śląskie) m.in. Andrychów, Wadowice, Kęty, Kalwaria Zebrzydowska, Bielsko-Biała, Kraków, Oświęcim, Żywiec, Cieszyn, Pszczyna, Tychy, Katowice i nie tylko... Czekamy na Ciebie!