Zadzwoń

Zajmujemy się kompleksową usługą począwszy od pomiaru, projektu, wyceny, poprzez realizację i montaż schodów drewnianych. Dokonujemy również wstępnej wyceny telefonicznie lub drogą mailową Zapraszamy

O nas

Schody ROKO – jest firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją i montażem schodów z drewna na indywidualne zamówienia. Nasze wieloletnie doświadczenia pozwalają nam na stworzenie schodów dostosowanych do wymagań i potrzeb klienta oraz otoczenia. Stawiamy na jakość, dokładność, solidność oraz estetykę wykonanej pracy.

Schody drewniane wykonane przez naszą firmę będą cieszyć Cię przez długie lata. Czego dowodem są liczni, zadowoleni klienci. W swojej ofercie wykonujemy wszystkie rodzaje schodów pod konkretne zamówienie o konstrukcji własnej oraz na betonie. Wykorzystujemy drewno jesionowe, bukowe, dębowe oraz gatunki egzotyczne, z możliwością łączenia ze stalą nierdzewną, elementami kutymi i szkłem. Według potrzeby barwienie w szerokiej gamie kolorów.

W produkcji schodów drewnianych wspieramy się projektowaniem komputerowym, wykorzystując nowoczesny program Compass CAD 10, co pozwala obejrzeć wizualizację schodów przed ich wykonaniem.

Dzięki naszemu doświadczeniu każdemu klientowi służymy fachową poradą przy projektowaniu i doborze wzoru w zależności od konkretnego obiektu. Stawiając na nas stawiasz na jakość.

Stawiamy na jakość i zadowolenie klienta zadzwoń albo napisz!

Nasza firma działa głównie na obszarze Polski południowej (woj. małopolskie, śląskie) m.in. Andrychów, Wadowice, Kęty, Kalwaria Zebrzydowska, Bielsko-Biała, Kraków, Oświęcim, Żywiec, Cieszyn, Pszczyna, Tychy, Katowice i nie tylko... Czekamy na Ciebie!